Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
NIKE Air Presto
Машки патики
Код на производ:
(CT3550-403)
NIKE

NIKE Air Presto

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
5.334 ДЕН
Заштеда: 3.556 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9 9
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Presto се машки lifestyle патики кои се поудобни од вашата најудобна маица. Заземете го вашето место, бидете први, седнете на тронот во овие елегантни патики. Материјалот од растеглива мрежа обезбедува одлично вклопување, притоа обезбедувајќи одлична можност за проток на воздух и свежина на вашите стапала. Петте точки на средниот ѓон упатуваат на Nike Alpha проектот кој е фокусиран на иновации. Подлогата Nike Air додава издржливост, а TPU врвот на прстите додава квалитетот. Јазичето за повлекување кое се наоѓа на петицата овозможува лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики. Спецификација: Машки патики – lifestyle Растеглив мрежест материјал Nike Alpha проект Nike Air перниче TPU врв на прстите Гумен ѓон со флексибилни жлебови.
Подетално

Nike Air Presto се машки lifestyle патики кои се поудобни од вашата најудобна маица. Заземете го вашето место, бидете први, седнете на тронот во овие елегантни патики. Материјалот од растеглива мрежа обезбедува одлично вклопување, притоа обезбедувајќи одлична можност за проток на воздух и свежина на вашите стапала. Петте точки на средниот ѓон упатуваат на Nike Alpha проектот кој е фокусиран на иновации. Подлогата Nike Air додава издржливост, а TPU врвот на прстите додава квалитетот. Јазичето за повлекување кое се наоѓа на петицата овозможува лесно облекување и соблекување. Гумениот ѓон со флексибилни жлебови, покрај одличното прилепување на површина, обезбедува долготрајност на овие Nike патики.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Растеглив мрежест материјал
 • Nike Alpha проект
 • Nike Air перниче
 • TPU врв на прстите
 • Гумен ѓон со флексибилни жлебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  9
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош