Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC
Детски патики
Код на производ:
(3025008-100)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA GPS ROGUE 3 AC

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 1 1
  • 2 2
  • 2.5 2.5
  • 10.5 10.5
  • 11 11
  • 11.5 11.5
  • 12 12
  • 13 13
  • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-девојчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
2
2.5
10.5
11
11.5
12
13
13.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош