Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
NIKE Air Zoom Vapor Pro 2
Машки патики
Код на производ:
(DV2020-002)
NIKE

NIKE Air Zoom Vapor Pro 2

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За рели што не попушта и маратонски меч што мора да заврши во ваша корист, одете со машките тениски патики Nike Air Zoom Vapor Pro 2. Ги вративме сите елементи во кои уживавте со оригиналниот Pro модел: дизајн со низок профил, флексибилна единица за Zoom Air која ви помага да преминете од основната линија до основната линија со таа позната удобност што ве одржува свежи на непростливи површини. Ги комбиниравме тие подобрувања со нашата иновативна влечна шема на надворешниот ѓон Claybreaker, која нуди идеално држење и помалку наталожување глина на земјените терени. Зафатената површина на внатрешната страна на патиките овозможува полесно стартување и запирање на менувањето на насоката. Погустите обрасци во центарот на предниот дел и средината на стапалото обезбедуваат влечење и зафат. Широката влечна шема на надворешната страна на чевелот ви помага да лизгате со контрола. Лесниот среден ѓон нуди поддршка без додавање непотребна тежина. Плус, внатрешноста на растегнување го прегрнува вашето стапало за да се прилагоди како чорап. Издржливата, зајакната мрежа помага да ги одржувате стапалата ладни и обезбедува дополнителна поддршка. Надворешниот ѓон со дезен од шевронен користи дизајн базиран на податоци за да создаде оптимална влечна сила без да влијае на вашата способност за лизгање. Ја отстранивме гумата во области со слабо триење за да ја одржиме тежината на минимум. Рамката за стапалото со целосна должина на надворешната страна на чевелот помага да се стабилизира стапалото при брзо сечење. Спецификација: Плиток профил Врвки Единица Zoom Air Claybreaker шема Горен дел кој дише Ѓон со дезен од шевронен За играње на глина.
Подетално

За рели што не попушта и маратонски меч што мора да заврши во ваша корист, одете со машките тениски патики Nike Air Zoom Vapor Pro 2. Ги вративме сите елементи во кои уживавте со оригиналниот Pro модел: дизајн со низок профил, флексибилна единица за Zoom Air која ви помага да преминете од основната линија до основната линија со таа позната удобност што ве одржува свежи на непростливи површини. Ги комбиниравме тие подобрувања со нашата иновативна влечна шема на надворешниот ѓон Claybreaker, која нуди идеално држење и помалку наталожување глина на земјените терени. Зафатената површина на внатрешната страна на патиките овозможува полесно стартување и запирање на менувањето на насоката. Погустите обрасци во центарот на предниот дел и средината на стапалото обезбедуваат влечење и зафат. Широката влечна шема на надворешната страна на чевелот ви помага да лизгате со контрола. Лесниот среден ѓон нуди поддршка без додавање непотребна тежина. Плус, внатрешноста на растегнување го прегрнува вашето стапало за да се прилагоди како чорап. Издржливата, зајакната мрежа помага да ги одржувате стапалата ладни и обезбедува дополнителна поддршка. Надворешниот ѓон со дезен од шевронен користи дизајн базиран на податоци за да создаде оптимална влечна сила без да влијае на вашата способност за лизгање. Ја отстранивме гумата во области со слабо триење за да ја одржиме тежината на минимум. Рамката за стапалото со целосна должина на надворешната страна на чевелот помага да се стабилизира стапалото при брзо сечење.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица Zoom Air
 • Claybreaker шема
 • Горен дел кој дише
 • Ѓон со дезен од шевронен
 • За играње на глина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  9
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош