Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(3025125-501)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Tribase™ Reign 3 Nm Training Shoes

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
4.494 ДЕН
Заштеда: 2.996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 6.5
 • 7.5 7.5
 • 8.5 8.5
 • 9 9
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour TriBase™ Reign 3 се женски патики за тренинг. Секое подигање, повторување и секојдневно вежбање започнуваат од земја нагоре. Технологијата UA TriBase™ го максимизира вашиот контакт со подот со својата ниска, триаголна основа која му дава на вашето стапало природно чувство. Нивниот мрежест горен дел има прекривки за дополнителна издржливост и отпорност на триење. Инженерската зонална флексија и влечење во предниот дел овозможуваат поголема подвижност и дополнителен стисок. Средниот ѓон со целосна должина на Micro G® пена ви дава супериорно амортизирање, додека гумениот надворешен ѓон се обвиткува околу страните за издржливост и дополнителна отпорност на триење. Спецификација: Женски патики за тренинг Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Зајакнување во пределот на петицата Среден ѓон со целосна должина на Micro G® пена UA TriBase™ технологија за природно движење и добро вклопување Стратешки поставен гумен зајакнат дел под прстите за уште посилно држење Гумен ѓон.
Подетално

Under Armour TriBase™ Reign 3 се женски патики за тренинг. Секое подигање, повторување и секојдневно вежбање започнуваат од земја нагоре. Технологијата UA TriBase™ го максимизира вашиот контакт со подот со својата ниска, триаголна основа која му дава на вашето стапало природно чувство. Нивниот мрежест горен дел има прекривки за дополнителна издржливост и отпорност на триење. Инженерската зонална флексија и влечење во предниот дел овозможуваат поголема подвижност и дополнителен стисок. Средниот ѓон со целосна должина на Micro G® пена ви дава супериорно амортизирање, додека гумениот надворешен ѓон се обвиткува околу страните за издржливост и дополнителна отпорност на триење.
Спецификација:

 • Женски патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Среден ѓон со целосна должина на Micro G® пена
 • UA TriBase™ технологија за природно движење и добро вклопување
 • Стратешки поставен гумен зајакнат дел под прстите за уште посилно држење
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6.5
  7.5
  8.5
  9
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош