Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(3024155-006)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua W Hovr Phantom 2 Inknt

Претходна цена
8.590 ДЕН
Моментална цена
8.590 ДЕН
Цена со попуст
6.013 ДЕН
Заштеда: 2.577 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 7.5 7.5
 • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour HOVR Phantom 2 се женски патики за трчање. Лесниот материјал на UA IntellKnit што се користи во конструкцијата ќе се грижи за протокот на воздух низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и се прилагодени за добра флексибилност и безбедност на стапалата. UA HOVR технологија за враќање на енергијата преку патиките. Спецификација: Женски патики Гумен ѓон UA IntellKnit материјал UA HOVR технологија SpeedForm 2.0 внатрешноста на патиката.
Подетално

Under Armour HOVR Phantom 2 се женски патики за трчање. Лесниот материјал на UA IntellKnit што се користи во конструкцијата ќе се грижи за протокот на воздух низ вашите патики. Брзо се сушат, се растегнуваат и се прилагодени за добра флексибилност и безбедност на стапалата. UA HOVR технологија за враќање на енергијата преку патиките.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Гумен ѓон
 • UA IntellKnit материјал
 • UA HOVR технологија
 • SpeedForm 2.0 внатрешноста на патиката

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  7.5
  8.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош