Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
NIKE Streetgato
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(DC8466-606)
NIKE

NIKE Streetgato

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Streetgato се патики за фудбал во кои ќе уживате, без разлика на кој терен играте. Во овие патики подготвени сте за фудбал во секое време. Меката кожа на горниот дел носи удобност и овозможува оптимална контрола во контакт со топката. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќе насочно влечење на терени, улични и внатрешни површини. Доминирајте на теренот со фудбалските патики Nike Streetgato. Спецификација: Машки патики за фудбал Плиток профил Врвки Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Streetgato се патики за фудбал во кои ќе уживате, без разлика на кој терен играте. Во овие патики подготвени сте за фудбал во секое време. Меката кожа на горниот дел носи удобност и овозможува оптимална контрола во контакт со топката. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќе насочно влечење на терени, улични и внатрешни површини. Доминирајте на теренот со фудбалските патики Nike Streetgato.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош