Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DD9294-100)
NIKE

NIKE Downshifter 12

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.145 ДЕН
Заштеда: 2.145 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 6.5
 • 7 7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете ги првите чекори на вашето тркачко патување со Nike Downshifter 12 женските патики за трчање. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во времето издвоено за релаксација. Мрежестата ткаенина на горништето, поставена во клучните зони, обезбедува вентилација каде што е најпотребно. Лентата за фиксирање на средишниот дел на стапалото заедно со врвките го прицврстуваат вашето стапало и ви обезбедуваат сигурност. Меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор попријатен, додека висината на овие патики обезбедува меко чувство при трчање. Nike Downshifter 12 женските патики за трчање се направени од најмалку 20% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото Мрежесто горниште Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Направете ги првите чекори на вашето тркачко патување со Nike Downshifter 12 женските патики за трчање. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во времето издвоено за релаксација. Мрежестата ткаенина на горништето, поставена во клучните зони, обезбедува вентилација каде што е најпотребно. Лентата за фиксирање на средишниот дел на стапалото заедно со врвките го прицврстуваат вашето стапало и ви обезбедуваат сигурност. Меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор попријатен, додека висината на овие патики обезбедува меко чувство при трчање. Nike Downshifter 12 женските патики за трчање се направени од најмалку 20% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото
 • Мрежесто горниште
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6.5
  7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош