Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
adidas ADISTAR 2.0
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GV9122)
adidas

adidas ADISTAR 2.0

Претходна цена
8.688 ДЕН
Моментална цена
8.688 ДЕН
Моментална цена
8.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 3-
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 5
 • 5- 5-
 • 6 6
 • 6- 6-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADISTAR 2.0 се женски патики за трчање на долги патеки, делумно изработени од PARLEY OCEAN PLASTIC. Лансира. Заземјување. Повторување. Трчањето на долги растојанија е едноставен чин на ставање на едната нога пред друга - одново и одново - и овие тренери на adidas се дизајнирани да ве одведат подалеку отколку што некогаш сте мислеле дека е можно. Нивниот среден ѓон со двојна густина комбинира два вида пена за да ја прегрне вашата петица и да ве придвижи напред. Мрежестиот горен дел ви дава поддршка и ви помага да продолжите, чекор по чекор, километар по километар. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Зониран мрежест горен дел Внатрешна рамка за поддршка Текстилна облога РЕПЕТИТОР и РЕПЕТИТОР+ среден ѓон со двојна густина Тежина 269гр Наклон на средниот ѓон 6 мм (пета 33 мм / преден дел 27 мм) Continental™ гумен ѓон Горниот дел содржи минимум 50% Parley Ocean Plastic и 50% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas ADISTAR 2.0 се женски патики за трчање на долги патеки, делумно изработени од PARLEY OCEAN PLASTIC. Лансира. Заземјување. Повторување. Трчањето на долги растојанија е едноставен чин на ставање на едната нога пред друга - одново и одново - и овие тренери на adidas се дизајнирани да ве одведат подалеку отколку што некогаш сте мислеле дека е можно. Нивниот среден ѓон со двојна густина комбинира два вида пена за да ја прегрне вашата петица и да ве придвижи напред. Мрежестиот горен дел ви дава поддршка и ви помага да продолжите, чекор по чекор, километар по километар.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Зониран мрежест горен дел
 • Внатрешна рамка за поддршка
 • Текстилна облога
 • РЕПЕТИТОР и РЕПЕТИТОР+ среден ѓон со двојна густина
 • Тежина 269гр
 • Наклон на средниот ѓон 6 мм (пета 33 мм / преден дел 27 мм)
 • Continental™ гумен ѓон
 • Горниот дел содржи минимум 50% Parley Ocean Plastic и 50% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3-
  4- 37 1/3 22.9
  5
  5-
  6
  6-
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики GX4694
  3.422 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.888 ДЕН
  Помош