Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
KRONOS MATRIX GS
Детски патики
Код на производ:
(KRF213B105-03)
KRONOS

KRONOS MATRIX GS

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.345 ДЕН
Заштеда: 1.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Kronos MATRIX патики за најмали дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.Гумениот ѓон ги гушка нивните стапала и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Издржливиот ѓон е отпорен на абење и кинење и обезбедува долготрајност. Полудлабок профил го поддржува глуждот за дополнителна удобност. Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во Kronos MATRIX детските патикиСпецификација: Детски патики.
Подетално

Kronos MATRIX патики за најмали дизајнирани за сите нивни спортски активности, училиште и игра.
Гумениот ѓон ги гушка нивните стапала и им дава стабилност. Овие патики имаат чист, минималистички дизајн за модерен изглед. Издржливиот ѓон е отпорен на абење и кинење и обезбедува долготрајност. Полудлабок профил го поддржува глуждот за дополнителна удобност. Нека нивните први чекори бидат исполнети со квалитет и удобност во Kronos MATRIX детските патики
Спецификација:

 • Детски патики

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош