Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
NIKE Air Max AP
Машки патики
Код на производ:
(CU4826-011)
NIKE

NIKE Air Max AP

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Моментална цена
9.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики во стилот на Nike Air Max AP ја носат совршената хармонија на традиционалното и новото. Спортскиот елегантен дизајн ви овозможува да го зачувате најдоброто од минатото. Трагите на наследството се рефлектираат во деталите што се однесуваат на AIR MAX 97, додека аеродинамичниот горен и помекиот среден ѓон му даваат модерен шмек. Дизајнот со низок профил со јака за држење, мрежа што дише и удобна влошка ќе ја издвојат секоја облека. Премиум кожа го навестува наследниот стил додека ја одржува лесна и удобна. Бидете сензационални - првично направен за трчање, единицата Air со целосна должина обезбедува подобри перформанси и елегантен изглед. Средниот ѓон од пена е помек од кога било, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува одлично држење.Спецификација: Lifestyle машки патики Плиток профил Врвки Единица за воздух со целосна должина Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Машките патики во стилот на Nike Air Max AP ја носат совршената хармонија на традиционалното и новото. Спортскиот елегантен дизајн ви овозможува да го зачувате најдоброто од минатото. Трагите на наследството се рефлектираат во деталите што се однесуваат на AIR MAX 97, додека аеродинамичниот горен и помекиот среден ѓон му даваат модерен шмек. Дизајнот со низок профил со јака за држење, мрежа што дише и удобна влошка ќе ја издвојат секоја облека. Премиум кожа го навестува наследниот стил додека ја одржува лесна и удобна. Бидете сензационални - првично направен за трчање, единицата Air со целосна должина обезбедува подобри перформанси и елегантен изглед. Средниот ѓон од пена е помек од кога било, додека гумениот надворешен ѓон обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Lifestyle машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Единица за воздух со целосна должина
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  11.5
  12
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош