Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
NIKE MC Trainer 2
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DM0823-004)
NIKE

NIKE MC Trainer 2

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за тренирање Nike MC Trainer 2 може да ви помогнат беспрекорно да преминете од кружен тренинг, до тренинг со тегови, до кардио за брзо кондиционирање. Тоа е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долговечност за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Мрежестиот горен дел овозможува вашето стапало да дише, а меката пена под нозете обезбедува совршено амортизирање. Пошироката област околу петицата помага да се стабилизира вашето стапало додека работите со тегови. Преклопите околу прстите додаваат издржливост, а гумата на страните обезбедува зафат додека се качувате на јажето. Од сквотови до спринтови, овие тренери помагаат да се поддржи строгоста на вашиот разновиден тренинг режим, без да мора да застанете за да ја менувате опремата за тренинг. Спецификација: Машки патики за тренинг Плиток профил Врвки Поширока основа во пределот на петицата Мрежест горен дел Дополнителни слоеви во пределот на прстите и врвки за издржливост Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Машките патики за тренирање Nike MC Trainer 2 може да ви помогнат беспрекорно да преминете од кружен тренинг, до тренинг со тегови, до кардио за брзо кондиционирање. Тоа е повеќенаменска моќност која комбинира разноврсност, стабилност и долговечност за да можете да останете доследни на вашите планови за вежбање. Мрежестиот горен дел овозможува вашето стапало да дише, а меката пена под нозете обезбедува совршено амортизирање. Пошироката област околу петицата помага да се стабилизира вашето стапало додека работите со тегови. Преклопите околу прстите додаваат издржливост, а гумата на страните обезбедува зафат додека се качувате на јажето. Од сквотови до спринтови, овие тренери помагаат да се поддржи строгоста на вашиот разновиден тренинг режим, без да мора да застанете за да ја менувате опремата за тренинг.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Поширока основа во пределот на петицата
 • Мрежест горен дел
 • Дополнителни слоеви во пределот на прстите и врвки за издржливост
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош