Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
ELLESSE Mickey
Машки патики
Код на производ:
(ELF231M102-63)
ELLESSE

ELLESSE Mickey

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставното, класичното и софистицираното е содржано во машките lifestyle патики ELLESSE MICKEY. Монохроматски, со дискретно лого, се совршен избор кога сакате да го направите вашиот спортски стил поелегантен. Ја сакате естетиката на брендот ELLESSE? Ова е идеалниот пар патики за вас. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или тренерки и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Лого на Ellesse Синтетички горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Едноставното, класичното и софистицираното е содржано во машките lifestyle патики ELLESSE MICKEY. Монохроматски, со дискретно лого, се совршен избор кога сакате да го направите вашиот спортски стил поелегантен. Ја сакате естетиката на брендот ELLESSE? Ова е идеалниот пар патики за вас. Поврзете ги со вашите омилени фармерки, панталони или тренерки и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош