Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
Машки патики
Код на производ:
(DH3162-101)
NIKE

NIKE Court Legacy

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
3.114 ДЕН
Заштеда: 2.076 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11.5 11.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Legacy се унисекс lifestyle машки патики кои се инспирирани од патиките за тенис и имаат класичен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Горниот дел е изработен од најквалитетна кожа, која е исклучително отпорна на кинење и абење. Swoosh логото од страна им овозможува на сите да знаат на кој тим припаѓаат вашите наследници. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини, така што стапалото не се лизга и останува стабилно. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Swoosh лого Горен дел: вистинска кожа Мека влошка Гумен ѓон .
Подетално

Nike Court Legacy се унисекс lifestyle машки патики кои се инспирирани од патиките за тенис и имаат класичен дизајн кој никогаш не излегува од мода. Горниот дел е изработен од најквалитетна кожа, која е исклучително отпорна на кинење и абење. Swoosh логото од страна им овозможува на сите да знаат на кој тим припаѓаат вашите наследници. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини, така што стапалото не се лизга и останува стабилно.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Swoosh лого
 • Горен дел: вистинска кожа
 • Мека влошка
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош