Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
NIKE Air Max INTRLK Lite
Детски патики
Код на производ:
(DH9394-002)
NIKE

NIKE Air Max INTRLK Lite

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 13C
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 2.5Y 2.5Y
 • 3Y 3Y
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 12.5
 • 13.5 13.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max INTRLK Lite се детски lifestyle патики за мали деца, иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Најк се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата од текстил и синтетичка кожа нежно ги обвиткува вашите стапала и покрај издржливоста, обезбедува и дишливост и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Еластичните врвки, покрај одличната адхезија, значително го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие патики. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор. Спецификација: Детски lifestyle патики за мали деца Горен дел од текстил и синтетичка кожа Еластични врвки Редизајнирана единица Max Air Гумен ѓон.
Подетално

Nike Air Max INTRLK Lite се детски lifestyle патики за мали деца, иконски дизајн со модерен пресврт. Омилениот дизајн и докажаниот квалитет на Најк се најдобрата препорака за овие детски патики. Комбинацијата од текстил и синтетичка кожа нежно ги обвиткува вашите стапала и покрај издржливоста, обезбедува и дишливост и убаво чувство на свежина. Редизајнираната единица Max Air дава чувство на меко перниче под нозете и обезбедува добро и лесно амортизирање. Зашиените линии го истакнуваат футуристичкиот дизајн на овие Nike патики. Еластичните врвки, покрај одличната адхезија, значително го олеснуваат облекувањето и соблекувањето на овие патики. Гумениот ѓон одлично се вклопува и дава сигурност на вашиот чекор.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за мали деца
 • Горен дел од текстил и синтетичка кожа
 • Еластични врвки
 • Редизајнирана единица Max Air
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  11C 28 17
  12C 29.5 18
  13C
  1Y
  1.5Y
  2Y
  2.5Y
  3Y
  10.5 27.5 16.5
  11.5 28.5 17.5
  12.5
  13.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики AO2372-111
  4.263 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.090 ДЕН
  Помош