Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
NIKE Air Max Dawn
Женски патики
Код на производ:
(DR7875-100)
NIKE

NIKE Air Max Dawn

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Цена со попуст
5.094 ДЕН
Заштеда: 3.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Откријте вистинска удобност со Nike Air Max Dawn женските патики. Прошиените преклопи им помагаат на овие патики да останат верни на своите тркачки корени, додека розовите нијанси на горниот дел во комбинација со неутралните вои го освежуваат нивниот изглед. Видливата Max Air единица во петицата носи добро чувство и удобност. Дизајнерските линии го нагласуваат наследениот спортски изглед инспириран од винтиџ патиките за трчање. Првично дизајнирана да обезбеди добри перформанси при трчање, подлогата Max Air ви носи траен комфор. Ретро прозорецот ја прикажува единицата Air и ви обезбедува храбар изглед. Гумениот ѓон додава издржливост и сигурност. Спецификација: Женски lifestyle патики Плиток профил Врвки Max Air подлога Гумен ѓон.
Подетално

Откријте вистинска удобност со Nike Air Max Dawn женските патики. Прошиените преклопи им помагаат на овие патики да останат верни на своите тркачки корени, додека розовите нијанси на горниот дел во комбинација со неутралните вои го освежуваат нивниот изглед. Видливата Max Air единица во петицата носи добро чувство и удобност. Дизајнерските линии го нагласуваат наследениот спортски изглед инспириран од винтиџ патиките за трчање. Првично дизајнирана да обезбеди добри перформанси при трчање, подлогата Max Air ви носи траен комфор. Ретро прозорецот ја прикажува единицата Air и ви обезбедува храбар изглед. Гумениот ѓон додава издржливост и сигурност.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Max Air подлога
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош