Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
NIKE Quest 5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DD9291-100)
NIKE

NIKE Quest 5

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Моментална цена
5.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 6
 • 6.5 6.5
 • 7 7
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Врзете ги женските патики за трчање Nike Quest 5 и тргнете во остварување на вашите лични цели. Овие патики нека ви бидат главен сојузник во тоа. Врз основа на податоците од искусни тркачи, создадовме инженерска мрежа во горниот дел во клучните области за лесно и свежо чувство. Почувствувајте ја стабилноста со помош на ременот за прицврстување во средината на стапалото. Во комбинација со врвки, толку поцврсто врвките го држат стапалото посигурно. Се фокусиравме на нашата пена, додавајќи повеќе амортизирање за подобра транзиција од пета до пети. Колку е повисоко, толку помеко се чувствува при трчање. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Гумениот ѓон нуди одлична тракција, додека супер меката подлога и амортизацијата околу отворот на патиката му помагаат на вашиот глужд да ужива во удобност. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Мрежест горен дел Лента за прицврстување во средината на стапалото Супер мека пена во средниот ѓон Лого на Nike Гумен ѓон.
Подетално

Врзете ги женските патики за трчање Nike Quest 5 и тргнете во остварување на вашите лични цели. Овие патики нека ви бидат главен сојузник во тоа. Врз основа на податоците од искусни тркачи, создадовме инженерска мрежа во горниот дел во клучните области за лесно и свежо чувство. Почувствувајте ја стабилноста со помош на ременот за прицврстување во средината на стапалото. Во комбинација со врвки, толку поцврсто врвките го држат стапалото посигурно. Се фокусиравме на нашата пена, додавајќи повеќе амортизирање за подобра транзиција од пета до пети. Колку е повисоко, толку помеко се чувствува при трчање. Логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Гумениот ѓон нуди одлична тракција, додека супер меката подлога и амортизацијата околу отворот на патиката му помагаат на вашиот глужд да ужива во удобност. Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Мрежест горен дел
 • Лента за прицврстување во средината на стапалото
 • Супер мека пена во средниот ѓон
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6
  6.5
  7
  7.5
  8
  8.5
  9
  9.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:4
  Патики DD9294-100
  2.145 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.290 ДЕН
  Помош