Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
NIKE Tiempo Legend 9 Club
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(DA1334-146)
NIKE

NIKE Tiempo Legend 9 Club

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Моментална цена
3.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оставете ги најмалите да го освојат теренот во патиките за фудбал Nike Tiempo Legend 9 Club, најлесната верзија на овој модел досега. Предниот дел има акцентирана текстура за прецизно дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од синтетичка кожа е поддржан од делови од пена со мека текстура за да ви помогне да остварите подобар контакт со топката. Удобната постава го ублажува стапалото за меко и флексибилно чувство. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на надворешни и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките Tiempo Legend 9 Club. Спецификација: Патики за фудбал за мали деца Синтетички и текстилен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Оставете ги најмалите да го освојат теренот во патиките за фудбал Nike Tiempo Legend 9 Club, најлесната верзија на овој модел досега. Предниот дел има акцентирана текстура за прецизно дриблинг, додавање и шутирање. Горниот дел од синтетичка кожа е поддржан од делови од пена со мека текстура за да ви помогне да остварите подобар контакт со топката. Удобната постава го ублажува стапалото за меко и флексибилно чувство. Надворешниот ѓон од гума е дизајниран да обезбеди повеќенасочно влечење на надворешни и внатрешни површини. Откријте го фудбалот од поинаква перспектива, уживајќи во врвните перформанси на патиките Tiempo Legend 9 Club. Спецификација:

 • Патики за фудбал за мали деца
 • Синтетички и текстилен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош