Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(3024903-101)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA FLOW VELOCITI WIND 2

Претходна цена
10.990 ДЕН
Моментална цена
10.990 ДЕН
Цена со попуст
7.693 ДЕН
Заштеда: 3.297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8.5 8.5
  • 11 11
  • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8.5
11
12
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Помош