Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
ELLESSE Helena
Женски патики
Код на производ:
(ELF231F103-10)
ELLESSE

ELLESSE Helena

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставните дизајнерски линии и целодневната удобност се содржани во женските спортски патики ELLESSE HELENA. Монохроматски, со лого во лакиран дизајн, се совршен избор кога сакате да изгледате елегантно. Дали сте навикнати на естетиката на брендот ELLESSE и знаете дека со изборот на модел од нивната колекција постигнувате софистициран изглед? Ова е идеалниот пар патики за вас. Поврзете ги со вашите омилени спортско-елегантни парчиња од вашата гардероба и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Лого на Ellesse Синтетички горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Едноставните дизајнерски линии и целодневната удобност се содржани во женските спортски патики ELLESSE HELENA. Монохроматски, со лого во лакиран дизајн, се совршен избор кога сакате да изгледате елегантно. Дали сте навикнати на естетиката на брендот ELLESSE и знаете дека со изборот на модел од нивната колекција постигнувате софистициран изглед? Ова е идеалниот пар патики за вас. Поврзете ги со вашите омилени спортско-елегантни парчиња од вашата гардероба и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош