Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
ELLESSE Issy
Женски патики
Код на производ:
(ELF231F102-85)
ELLESSE

ELLESSE Issy

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставноста и софистицираноста се содржани во женските lifestyle патики ELLESSE ISSY. Монохроматски, со сребрени детали, се совршен избор кога сакате да изгледате елегантно. Ја сакате естетиката на брендот ELLESSE, но сакате да ја истакнете вашата женственост? Ова е идеалниот пар патики за вас. Комбинирајте ги со вашите омилени фармерки, панталони или здолниште и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото. Спецификација: Женски lifestyle патики Врвки Лого на Ellesse Синтетички горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Едноставноста и софистицираноста се содржани во женските lifestyle патики ELLESSE ISSY. Монохроматски, со сребрени детали, се совршен избор кога сакате да изгледате елегантно. Ја сакате естетиката на брендот ELLESSE, но сакате да ја истакнете вашата женственост? Ова е идеалниот пар патики за вас. Комбинирајте ги со вашите омилени фармерки, панталони или здолниште и поминете го денот на местата што ги сакате. Влечниот ѓон придонесува за стабилноста на стапалото.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Врвки
 • Лого на Ellesse
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд ELLESSE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  36
  37
  38
  39
  40
  41
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош