Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC
Детски патики
Код на производ:
(3024988-401)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA BPS PURSUIT 3 AC

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Цена со попуст
2.443 ДЕН
Заштеда: 1.047 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10-K 27.5 16.5
  • 13K 13K
  • 2- 2-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10-K 27.5 16.5
13K
2-
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош