Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
HOKA BONDI 8
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1127952-CVPL)
HOKA

HOKA BONDI 8

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5.5 5.5
  • 6 6
  • 6.5 6.5
  • 7 7
  • 7.5 7.5
  • 8 8
  • 8.5 8.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош