Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
NIKE Downshifter 12
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DD9293-401)
NIKE

NIKE Downshifter 12

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете ги првите чекори на вашето трчање со машките патики за трчање Nike Downshifter 12. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во слободно време. Мрежестата ткаенина на горниот дел, поставена во клучните области, обезбедува вентилација каде што е потребно. Ременот на средината на стапалото, заедно со врвките го зацврстуваат вашето стапало. Супер-меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор поудобен и обезбедува супериорно амортизирање, додека висината на овие патики значи помеко чувство додека трчате. Машките патики за трчање Nike Downshifter 12 се направени од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и на тој начин ги држи вашите стапала цврсто на земја. Облечете ги овие функционални Nike патики и тргнете да ги соборите вашите лични рекорди. Спецификација: Машки патики за трчање Плиток профил Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото Мрежест горен дел Среден ѓон од пена Гумен ѓон.
Подетално

Направете ги првите чекори на вашето трчање со машките патики за трчање Nike Downshifter 12. Поддршката и стабилноста што ја нудат, во комбинација со чувството на леснотија, овозможуваат лесен премин од тренинг во слободно време. Мрежестата ткаенина на горниот дел, поставена во клучните области, обезбедува вентилација каде што е потребно. Ременот на средината на стапалото, заедно со врвките го зацврстуваат вашето стапало. Супер-меката пена во средниот ѓон го прави секој чекор поудобен и обезбедува супериорно амортизирање, додека висината на овие патики значи помеко чувство додека трчате. Машките патики за трчање Nike Downshifter 12 се направени од најмалку 20% рециклирана содржина по тежина. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење и на тој начин ги држи вашите стапала цврсто на земја. Облечете ги овие функционални Nike патики и тргнете да ги соборите вашите лични рекорди.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки и лента за фиксирање на средниот дел на стапалото
 • Мрежест горен дел
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош