Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR
Патики за фудбал за возрасни
Код на производ:
(GW4556)
adidas

adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR

Претходна цена
8.188 ДЕН
Моментална цена
8.188 ДЕН
Моментална цена
8.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10- 10-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR се удобни патики за возрасни наменети за прецизна игра на затворени фудбалски терени, кои се делумно направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мрежест горен дел што дише со гумени елементи со висока резолуција во зоната на удар. Овие елементи, освен што обезбедуваат добар контакт со топката, обезбедуваат и флексибилност на предното стапало за удобно движење. Средниот ѓон што реагира, го амортизира секој ваш чекор на внатрешните терени. Спецификација: Фудбалски патики за возрасни Наменет за играње на затворени фудбалски игралишта Плиток профил Конструкција без врвки Флексибилен мрежест горен дел 3D текстура за мек допир Одговорен среден ѓон Издржливо засилување отпорно на триење над прстите Необележан гумен ѓон на затворени фудбалски терени Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина.
Подетално

adidas PREDATOR ACCURACY.1 INDOOR се удобни патики за возрасни наменети за прецизна игра на затворени фудбалски терени, кои се делумно направени од рециклирани материјали. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Имаат мрежест горен дел што дише со гумени елементи со висока резолуција во зоната на удар. Овие елементи, освен што обезбедуваат добар контакт со топката, обезбедуваат и флексибилност на предното стапало за удобно движење. Средниот ѓон што реагира, го амортизира секој ваш чекор на внатрешните терени.
Спецификација:

 • Фудбалски патики за возрасни
 • Наменет за играње на затворени фудбалски игралишта
 • Плиток профил
 • Конструкција без врвки
 • Флексибилен мрежест горен дел
 • 3D текстура за мек допир
 • Одговорен среден ѓон
 • Издржливо засилување отпорно на триење над прстите
 • Необележан гумен ѓон на затворени фудбалски терени
 • Горниот дел содржи минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Unisex
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  10-
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош