Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
NIKE React Vision
Машки патики
Код на производ:
(DV3500-100)
NIKE

NIKE React Vision

Претходна цена
9.590 ДЕН
Моментална цена
9.590 ДЕН
Цена со попуст
6.713 ДЕН
Заштеда: 2.877 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 9.5 9.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike React Vision се машки lifestyle патики со неверојатна удобност. Слоевитите текстури од сложени линии и живи бои се комбинирани во дизајн под влијание на илузорниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифениот јазик обезбедуваат удобност од соништата. Револуционерната беспрекорна мрежа на горништето овозможува одличен проток на воздух и ги одржува вашите стапала свежи. Микро деталите, пренагласените пропорции и естетиката со повеќе текстури му даваат на овој модел уникатен изглед. Nike React средниот ѓон од пена со меки гумени детали обезбедува неверојатна, целодневна удобност. Swoosh логото јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во остварувањето на вашите соништа во овие Nike React Vision машки патики. Спецификација: Машки патики – lifestyle Nike React среден ѓон од пена Swoosh лого Гумен ѓон.
Подетално

Nike React Vision се машки lifestyle патики со неверојатна удобност. Слоевитите текстури од сложени линии и живи бои се комбинирани во дизајн под влијание на илузорниот свет на нашите соништа. React пената и ултра кадифениот јазик обезбедуваат удобност од соништата. Револуционерната беспрекорна мрежа на горништето овозможува одличен проток на воздух и ги одржува вашите стапала свежи. Микро деталите, пренагласените пропорции и естетиката со повеќе текстури му даваат на овој модел уникатен изглед. Nike React средниот ѓон од пена со меки гумени детали обезбедува неверојатна, целодневна удобност. Swoosh логото јасно зборува за вашата љубов кон брендот. Зачекорете во остварувањето на вашите соништа во овие Nike React Vision машки патики.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Nike React среден ѓон од пена
 • Swoosh лого
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  9.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош