Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
Детски патики
Код на производ:
(DA5380-101)
NIKE

NIKE Court Legacy

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Legacy е патика за деца за да имаат сигурен чекор. Инспириран од тениската култура, овој модел претставува олицетворение на класичниот тениски стил за деца. Тие се издржливи и удобни со карактеристични шевови, како ретро логото на Nike Swoosh. Кога вашите малечки ќе ги облечат овие патики, задолжително следете - игра, сет, натпревар! За подолг век на траење на овој модел, заблагодарете се на кожниот горен дел. Гумениот ѓон од шевронен ќе обезбеди безбеден и стабилен чекор. Спецификација: Патики за деца Гумен ѓон Кожен горен дел Лого на Nike Swoosh.
Подетално

Nike Court Legacy е патика за деца за да имаат сигурен чекор. Инспириран од тениската култура, овој модел претставува олицетворение на класичниот тениски стил за деца. Тие се издржливи и удобни со карактеристични шевови, како ретро логото на Nike Swoosh. Кога вашите малечки ќе ги облечат овие патики, задолжително следете - игра, сет, натпревар! За подолг век на траење на овој модел, заблагодарете се на кожниот горен дел. Гумениот ѓон од шевронен ќе обезбеди безбеден и стабилен чекор.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Лого на Nike Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Помош