Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
NIKE Court Legacy
Детски патики
Код на производ:
(DA5380-116)
NIKE

NIKE Court Legacy

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.432 ДЕН
Заштеда: 858 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Legacy е патика за деца за да имаат сигурен чекор. Инспириран од тениската култура, овој модел претставува олицетворение на класичниот тениски стил за деца. Тие се издржливи и удобни со карактеристични шевови, како ретро логото на Nike Swoosh. Кога вашите малечки ќе ги облечат овие патики, задолжително следете - игра, сет, натпревар! За подолг век на траење на овој модел, заблагодарете се на кожниот горен дел. Гумениот ѓон од шевронен ќе обезбеди безбеден и стабилен чекор. Спецификација: Патики за деца Гумен ѓон Кожен горен дел Лого на Nike Swoosh.
Подетално

Nike Court Legacy е патика за деца за да имаат сигурен чекор. Инспириран од тениската култура, овој модел претставува олицетворение на класичниот тениски стил за деца. Тие се издржливи и удобни со карактеристични шевови, како ретро логото на Nike Swoosh. Кога вашите малечки ќе ги облечат овие патики, задолжително следете - игра, сет, натпревар! За подолг век на траење на овој модел, заблагодарете се на кожниот горен дел. Гумениот ѓон од шевронен ќе обезбеди безбеден и стабилен чекор.
Спецификација:

 • Патики за деца
 • Гумен ѓон
 • Кожен горен дел
 • Лого на Nike Swoosh

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y
  4Y
  4.5Y
  5Y
  5.5Y
  6Y
  6.5Y
  7Y
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH9393-002
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики DH9393-101
  4.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  5.290 ДЕН
  Помош