Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
Женски патики
Код на производ:
(KRF221F150-01)
KRONOS

KRONOS QUEEN

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.495 ДЕН
Заштеда: 1.495 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 37 37
  • 38 38
  • 39 39
  • 40 40
  • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37
38
39
40
41
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223F105-10
1.645 ДЕН
Заштеда 50%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF221F150-10
1.196 ДЕН
Заштеда 60%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF213F104-10
1.076 ДЕН
Заштеда 60%
2.690 ДЕН
Помош