Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
NIKE Air Max Excee
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-019)
NIKE

NIKE Air Max Excee

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Моментална цена
8.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики Nike Air Max Excee комбинираат ретро и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90. Издолжените линии и искривените пропорции на горниот дел го внесуваат изгледот на 90-тите во нов модерен простор. Excee, зборот што се наоѓа во името на овие патики, на латински значи деведесет. Амортизацијата Nike Air обезбедува траен комфор и лесно се гледа низ три прозорци. Средниот ѓон од пена обезбедува висока удобност при носење со мала тежина. Патики со низок профил со класични врвки и лого на Nike. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Облечете ги овие модернизирани провокативни Nike патики и започнете нова авантура што ја носи новиот ден.Спецификација: Машки патики – lifestyle Горен дел од мрежа, кожа и велур со облоги од синтетичка кожа Плиток профил Nike Air амортизирање Лого на Nike Гумен ѓон.
Подетално

Машките lifestyle патики Nike Air Max Excee комбинираат ретро и модерни детали. Нивниот изглед потсетува на препознатливиот стил од деведесеттите и легендарниот модел Air Max 90. Издолжените линии и искривените пропорции на горниот дел го внесуваат изгледот на 90-тите во нов модерен простор. Excee, зборот што се наоѓа во името на овие патики, на латински значи деведесет. Амортизацијата Nike Air обезбедува траен комфор и лесно се гледа низ три прозорци. Средниот ѓон од пена обезбедува висока удобност при носење со мала тежина. Патики со низок профил со класични врвки и лого на Nike. Гумениот ѓон добро се прилепува на сите површини. Облечете ги овие модернизирани провокативни Nike патики и започнете нова авантура што ја носи новиот ден.
Спецификација:

 • Машки патики – lifestyle
 • Горен дел од мрежа, кожа и велур со облоги од синтетичка кожа
 • Плиток профил
 • Nike Air амортизирање
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8
  8.5
  9
  9.5
  10
  10.5
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош