Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE V-OBUVKI
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(881595-100)
NIKE

NIKE V-OBUVKI

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
2.345 ДЕН
Заштеда: 2.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош