Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
HOKA SPEEDGOAT 5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1123158-BBCY)
HOKA

HOKA SPEEDGOAT 5

Претходна цена
9.790 ДЕН
Моментална цена
9.790 ДЕН
Моментална цена
9.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5.5 5.5
  • 6 6
  • 6.5 6.5
  • 7 7
  • 7.5 7.5
  • 8 8
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5.5
6
6.5
7
7.5
8
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош