Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DZ3025-001)
NIKE

NIKE REACT INFINITY RUN FK 3 RF PRM

Претходна цена
12.790 ДЕН
Моментална цена
12.790 ДЕН
Цена со попуст
10.232 ДЕН
Заштеда: 2.558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8 8
  • 8.5 8.5
  • 9 9
  • 9.5 9.5
  • 10 10
  • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8
8.5
9
9.5
10
11
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH0623-301
9.112 ДЕН
Заштеда 20%
11.390 ДЕН
Помош