Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
adidas GRAND COURT EL C
Детски патики
Код на производ:
(GZ1075)
adidas

adidas GRAND COURT EL C

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Цена со попуст
1.313 ДЕН
Заштеда: 875 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 10K 28 16.6
  • 11K 29 17.4
  • 11-K 11-K
  • 13K 13K
  • 13-K 13-K
  • 1 1
  • 2- 2-
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
11K 29 17.4
11-K
13K
13-K
1
2-
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ0660
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош