Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
adidas ADILETTE AQUA
Женски папучи
Код на производ:
(GZ5877)
adidas

adidas ADILETTE AQUA

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Моментална цена
1.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 4
 • 5 5
 • 6 6
 • 7 7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE AQUA се женски папучи изработени од материјал што брзо се суши, во препознатлив стил со три риги. Иконски стил за лизгави површини. Овие женски папучи се направени од материјал што брзо се сушат и имаат карактеристични три ленти низ горниот дел. Кадифеното амортизирање во подножјето обезбедува неверојатна удобност. Спецификација: Женски папучи Едноделен синтетички горен дел Синтетички ѓон Синтетичка постава Меко подножје од Cloudfoam Материјал за брзо сушење.
Подетално

adidas ADILETTE AQUA се женски папучи изработени од материјал што брзо се суши, во препознатлив стил со три риги. Иконски стил за лизгави површини. Овие женски папучи се направени од материјал што брзо се сушат и имаат карактеристични три ленти низ горниот дел. Кадифеното амортизирање во подножјето обезбедува неверојатна удобност.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Едноделен синтетички горен дел
 • Синтетички ѓон
 • Синтетичка постава
 • Меко подножје од Cloudfoam
 • Материјал за брзо сушење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4
  5
  6
  7
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош