Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
adidas GRAND COURT CF I
Детски патики
Код на производ:
(GX5749)
adidas

adidas GRAND COURT CF I

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална цена
1.888 ДЕН
Цена со попуст
1.322 ДЕН
Заштеда: 566 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 7-K 25 14.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
7-K 25 14.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GZ0660
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош