Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
KRONOS QUEEN
Женски патики
Код на производ:
(KRF221F150-10)
KRONOS

KRONOS QUEEN

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
1.196 ДЕН
Заштеда: 1.794 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 38 38
  • 39 39
  • 41 41
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
38
39
41
Оставите оценка

  • Elena
    Elena

    24.03.2023. 21:06

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики KRF223F105-10
1.645 ДЕН
Заштеда 50%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики KRF221F150-01
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Помош