Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(DH3394-401)
NIKE

NIKE SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Моментална цена
7.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 8.5
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за вежбање Nike SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки поставен за да го обвитка вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од ситно бланширана пена ви дава удобност при одзив за тренинзи со висок интензитет. Во средниот ѓон се користи модифицирана Crater пена со Nike Grind материјал за подобрен комфор, стабилност и издржливост. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат вашето стапало природно да се свитка. Извезениот дизајн Swoosh јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде и да ве однесе следниот тренинг. Спецификација: Машки патики за тренинг Плиток профил Врвки Стратешки зониран еластичен Flyknit горен дел Извезено лого на Swoosh Среден ѓон од пена Nike Grind Флексибилни жлебови во гумениот ѓон.
Подетално

Машките патики за вежбање Nike SuperRep Go 3 Next Nature Flyknit се радикална дизајнерска приказна заснована на одржливост и иновации. Направен од рециклирани материјали, еластичниот Flyknit горен дел е стратешки поставен за да го обвитка вашето стапало во 360 степени на удобност и поддршка. Средниот ѓон од ситно бланширана пена ви дава удобност при одзив за тренинзи со висок интензитет. Во средниот ѓон се користи модифицирана Crater пена со Nike Grind материјал за подобрен комфор, стабилност и издржливост. Флексибилните жлебови на ѓонот овозможуваат вашето стапало природно да се свитка. Извезениот дизајн Swoosh јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Лесниот дизајн ви овозможува да ги носите со себе насекаде, каде и да ве однесе следниот тренинг.
Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Стратешки зониран еластичен Flyknit горен дел
 • Извезено лого на Swoosh
 • Среден ѓон од пена Nike Grind
 • Флексибилни жлебови во гумениот ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8.5
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош