Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa
Машки патики
Код на производ:
(DD1579-102)
NIKE

NIKE Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Моментална цена
11.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
 • 11 11
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa се машки патики за тенис дизајниран за играње на тврди површини. Нивниот иновативен дизајн ги прави флексибилни, издржливи и удобни. Материјалот е стратешки зајакнат на места каде што е најпотребен. Единицата за воздух Zoom Air под предната страна создава чувство на еластичност при секое движење. Овие патики носат стабилност и сигурност додека преминувате од една на друга страна. Потписот на Рафаел Надал на петицата, како и неговото легендарно лого на бик на јазикот, му даваат посебна привлечност на овој модел. Тие имаат и мека влошка која додава амортизација и може да се отстрани доколку е потребно. Без разлика дали играте тенис професионално или сте само рекреативец, машките тениски чевли Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa ќе ве одведат до врвот на тенисот за кратко време. Спецификација: Машки патики за тенис Плиток профил Врвки Потпис на Рафаел Надал Единица за воздух во предниот дел на стапалото Лого на бик Внатрешна обвивка што може да се отстрани Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa се машки патики за тенис дизајниран за играње на тврди површини. Нивниот иновативен дизајн ги прави флексибилни, издржливи и удобни. Материјалот е стратешки зајакнат на места каде што е најпотребен. Единицата за воздух Zoom Air под предната страна создава чувство на еластичност при секое движење. Овие патики носат стабилност и сигурност додека преминувате од една на друга страна. Потписот на Рафаел Надал на петицата, како и неговото легендарно лого на бик на јазикот, му даваат посебна привлечност на овој модел. Тие имаат и мека влошка која додава амортизација и може да се отстрани доколку е потребно. Без разлика дали играте тенис професионално или сте само рекреативец, машките тениски чевли Nike Court Zoom Vapor Cage 4 Rafa ќе ве одведат до врвот на тенисот за кратко време. Спецификација:

 • Машки патики за тенис
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Потпис на Рафаел Надал
 • Единица за воздух во предниот дел на стапалото
 • Лого на бик
 • Внатрешна обвивка што може да се отстрани
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  8.5
  9
  9.5
  10
  11
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош