Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
NIKE Crater Impact
Детски патики
Код на производ:
(DB3551-001)
NIKE

NIKE Crater Impact

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.632 ДЕН
Заштеда: 1.158 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 4Y 4Y
  • 5Y 5Y
  • 5.5Y 5.5Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4Y
5Y
5.5Y
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH9393-002
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH9393-101
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Помош