Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
CHAMPION Crol
Машки патики
Код на производ:
(S22162-KK001)
CHAMPION

CHAMPION Crol

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 40 40
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion CROL машките lifestyle патики се идеален избор за сите оние кои негуваат едноставен спортски стил. По својот дизајн тие се класични спортски патики кои гарантираат удобност и леснотија на движење. Плиткиот профил дава посебен изглед и овозможува полесна комбинација со останатите делови од гардеробата, па ова е модел за сите сезони и прилики. Неутралната боја го олеснува усогласувањето со дуксери и јакни во различни бои. Избришете го издржливиот горен дел и ѓонот со неколку потега и секогаш сте подготвени за акција. Класичното лого Champion во контрастна боја е уште еден детал што придонесува за недооценениот стил на овој модел. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Champion лого Врвки.
Подетално

Champion CROL машките lifestyle патики се идеален избор за сите оние кои негуваат едноставен спортски стил. По својот дизајн тие се класични спортски патики кои гарантираат удобност и леснотија на движење. Плиткиот профил дава посебен изглед и овозможува полесна комбинација со останатите делови од гардеробата, па ова е модел за сите сезони и прилики. Неутралната боја го олеснува усогласувањето со дуксери и јакни во различни бои. Избришете го издржливиот горен дел и ѓонот со неколку потега и секогаш сте подготвени за акција. Класичното лого Champion во контрастна боја е уште еден детал што придонесува за недооценениот стил на овој модел. Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Champion лого
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  40
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош