Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
CHAMPION Joden
Машки патики
Код на производ:
(S22155-MS023)
CHAMPION

CHAMPION Joden

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 41 41
 • 42 42
 • 43 43
 • 44 44
 • 45 45
 • 46 46
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките lifestyle патики Champion JODEN се идеален избор за сите оние кои негуваат едноставен спортски стил. Модерниот дизајн со логото Champion го истакнува вашиот спортски изглед. Горниот дел е изработен од материјал кој обезбедува флексибилност и мекост, а ѓонот обезбедува удобност и многу добра адхезија на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил. Спецификација: Машки lifestyle патики Лого Champion Врвки Плиток профил.
Подетално

Машките lifestyle патики Champion JODEN се идеален избор за сите оние кои негуваат едноставен спортски стил. Модерниот дизајн со логото Champion го истакнува вашиот спортски изглед. Горниот дел е изработен од материјал кој обезбедува флексибилност и мекост, а ѓонот обезбедува удобност и многу добра адхезија на различни површини. Champion ви носи вистински спортски стил.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Лого Champion
 • Врвки
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  41
  42
  43
  44
  45
  46
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош