Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
adidas TERREX AX2R
Детски патики
Код на производ:
(FX4185)
adidas

adidas TERREX AX2R

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.213 ДЕН
Заштеда: 1.475 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 5 38 23.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Kids
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 38 23.3
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош