Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP
Детски патики
Код на производ:
(DH9740-004)
NIKE

NIKE NIKE AIR MAX 2090 C/S BP

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.263 ДЕН
Заштеда: 1.827 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11C 28 17
  • 1Y 32 20
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
1Y 32 20
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош