Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Reebok Lite 3.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GY0154)
Reebok

Reebok Lite 3.0

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 11.5 45 29.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
11.5 45 29.5
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G55699
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX1205
1.395 ДЕН
Заштеда 50%
2.790 ДЕН
Помош