Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex
Женски патики
Код на производ:
(FW9640)
Reebok

Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Моментална цена
6.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex се женски патики за пешачење кои ќе ве подготват за сите временски услови и терен. Без разлика дали одите по патека во блискиот парк или на патека надвор од патот, овие патики ќе им ја дадат потребната поддршка на вашите стапала. Горниот дел што дише ќе ги одржува вашите стапала свежи, а водоотпорната технологија GORE-TEX ќе ги одржува суви без оглед на временската прогноза. Гумениот ѓон овозможува безгрижно движење на различни површини. Спецификација: Женски патики Врвки Горен дел од GORE-TEX Гумен ѓон Плиток профил.
Подетално

Reebok RIDGERIDER 6 Gore-Tex се женски патики за пешачење кои ќе ве подготват за сите временски услови и терен. Без разлика дали одите по патека во блискиот парк или на патека надвор од патот, овие патики ќе им ја дадат потребната поддршка на вашите стапала. Горниот дел што дише ќе ги одржува вашите стапала свежи, а водоотпорната технологија GORE-TEX ќе ги одржува суви без оглед на временската прогноза. Гумениот ѓон овозможува безгрижно движење на различни површини.
Спецификација:

 • Женски патики
 • Врвки
 • Горен дел од GORE-TEX
 • Гумен ѓон
 • Плиток профил

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд Reebok
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6 36 23
  6.5 37 23.5
  7 37.5 24
  7.5 38 24.5
  8 38.5 25
  8.5 39 25.5
  9 40 26
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FW7886
  Reebok ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP се женски патики инспирирани од класичните модели на Ree...
  1.995 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.990 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 28413
  Женските патики Reebok Classic Leather се наменети за оние кои се во постојано движење....
  4.990 ДЕН
  Помош