Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
NIKE Court Borough Low 2
Детски патики
Код на производ:
(BQ5453-405)
NIKE

NIKE Court Borough Low 2

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за бебиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат леплива лента која го зацврстува спојот и овозможува лесно облекување и соблекување. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Перфорираната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што на вашите малечки ќе им обезбеди безбедно чекорење во секое време, а тоа е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и може да ги носи цел ден.Спецификација: Бебешки чевли Плиток профил Велкро Кожен горен дел Гумен ѓон.
Подетално

Nike Court Borough Low 2 се lifestyle патики за бебиња, со препознатлив изглед и квалитет. Неверојатно лесни, овие патики ќе донесат совршена удобност и спортски стил на најмладите членови на тимот на Nike. Патиките имаат леплива лента која го зацврстува спојот и овозможува лесно облекување и соблекување. Кожниот горен дел им дава класичен изглед, од една страна, додека од друга страна ги прави издржливи и лесни за одржување. Перфорираната текстура на овие патики овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува добро држење и стабилност на различни површини, што на вашите малечки ќе им обезбеди безбедно чекорење во секое време, а тоа е особено важно за бебињата кои учат да одат. Овие патики се одличен избор за вашето бебе и може да ги носи цел ден.
Спецификација:

 • Бебешки чевли
 • Плиток профил
 • Велкро
 • Кожен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2C 17 8
  3C 18.5 9
  4C 19.5 10
  5C 21 11
  6C 22 12
  7C 23.5 13
  8C 25 14
  9C 26 15
  10C 27 16
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 704950-041
  3.353 ДЕН
  Заштеда 30%
  4.790 ДЕН
  Помош