Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
adidas OZELLE
Женски патики за трчање
Код на производ:
(GX4694)
adidas

adidas OZELLE

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.422 ДЕН
Заштеда: 1.466 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 38 23.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas OZELLE женските lifestyle патики инспирирани од трчањето нудат стил кој оди со речиси сè. Нивниот ретро изглед е освежен со мешавина од лесни материјали и модерен, густ гумен ѓон. Тие имаат мек и издржлив синтетички горен дел, додека амортизацијата Cloudfoam обезбедува удобност дури и кога сте целосно зафатени во текот на денот. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Врвки Текстилно горниште Cloudfoam среден ѓон Текстилна внатрешност.
Подетално

adidas OZELLE женските lifestyle патики инспирирани од трчањето нудат стил кој оди со речиси сè. Нивниот ретро изглед е освежен со мешавина од лесни материјали и модерен, густ гумен ѓон. Тие имаат мек и издржлив синтетички горен дел, додека амортизацијата Cloudfoam обезбедува удобност дури и кога сте целосно зафатени во текот на денот. Горниот дел на овие патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилно горниште
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна внатрешност

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  5 38 23.3
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош