Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
NIKE Air Max SYSTM
Детски патики
Код на производ:
(DQ0284-104)
NIKE

NIKE Air Max SYSTM

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Прославете ги 80-тите со Nike Air Max SYSTM детски унисекс патики за тинејџери. Од смела и смела Air единица во петицата до дизајнерски линии инспирирани од нашите омилени патики Air Max, овие патики го враќаат сето она што е кул и го презентираат на новата генерација. Инспириран од иконскиот модел, видливото воздушно перниче носи удобност под нозете. Покрај тоа, брановидните дизајнерски линии од минатото се враќаат со нов изглед, совршен за иднината. Горниот дел од кожа и текстил обезбедува издржливост и дишење за целодневна удобност. Синтетичкиот материјал околу воздушната единица нуди дополнителна издржливост. Надворешниот Waffle ѓон со целосна должина обезбедува издржливо влечење на различни површини. Спецификација: Плиток профил Врвки Горен дел од кожа и текстил Единица Air Max Среден ѓон од пена Гумен ѓон Waffle.
Подетално

Прославете ги 80-тите со Nike Air Max SYSTM детски унисекс патики за тинејџери. Од смела и смела Air единица во петицата до дизајнерски линии инспирирани од нашите омилени патики Air Max, овие патики го враќаат сето она што е кул и го презентираат на новата генерација. Инспириран од иконскиот модел, видливото воздушно перниче носи удобност под нозете. Покрај тоа, брановидните дизајнерски линии од минатото се враќаат со нов изглед, совршен за иднината. Горниот дел од кожа и текстил обезбедува издржливост и дишење за целодневна удобност. Синтетичкиот материјал околу воздушната единица нуди дополнителна издржливост. Надворешниот Waffle ѓон со целосна должина обезбедува издржливо влечење на различни површини.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од кожа и текстил
 • Единица Air Max
 • Среден ѓон од пена
 • Гумен ѓон Waffle

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5Y 35.5 22.5
  4Y 36 23
  5Y 37.5 23.5
  5.5Y 38 24
  6Y 38.5 24
  6.5Y 39 24.5
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош