Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
adidas ADILETTE PLATFORM
Женски папучи
Код на производ:
(HQ6179)
adidas

adidas ADILETTE PLATFORM

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4 37 22.5
 • 5 38 23.5
 • 6 39 24
 • 7 40.5 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските папучи adidas ADILETTE PLATFORM носат нов пристап кон класичната линија Adilette. Освежете го вашиот летен изглед со овие влечки на платформа. Спојте ги со омилениот фустан или костим за капење и прошетајте покрај плажа или базен. Кога е премногу топло за да излезете надвор, уживајте во нивната удобност дома. Познат по своето контурно подножје, моделот е идеален за совршен летен ден. Горниот дел е украсен со познатите три риги кои покажуваат кој бренд ви се допаѓа. Мекиот ѓон EVA го прави овој пар папучи што ќе го освојат вашето срце уште првиот пат кога ќе ги сретнете. Спецификација: Женски папучи Контурирана основа Ѓон и платформа EVA.
Подетално

Женските папучи adidas ADILETTE PLATFORM носат нов пристап кон класичната линија Adilette. Освежете го вашиот летен изглед со овие влечки на платформа. Спојте ги со омилениот фустан или костим за капење и прошетајте покрај плажа или базен. Кога е премногу топло за да излезете надвор, уживајте во нивната удобност дома. Познат по своето контурно подножје, моделот е идеален за совршен летен ден. Горниот дел е украсен со познатите три риги кои покажуваат кој бренд ви се допаѓа. Мекиот ѓон EVA го прави овој пар папучи што ќе го освојат вашето срце уште првиот пат кога ќе ги сретнете.
Спецификација:

 • Женски папучи
 • Контурирана основа
 • Ѓон и платформа EVA

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Папучи
  Пол Женски
  Намена Пливање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  4 37 22.5
  5 38 23.5
  6 39 24
  7 40.5 25
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош