Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
adidas ZX 10,000 C
Машки патики
Код на производ:
(GW0618)
adidas

adidas ZX 10,000 C

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Цена со попуст
4.433 ДЕН
Заштеда: 2.955 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 8- 42 2/3 26.3
  • 9 43 1/3 26.7
  • 9- 44 27.1
  • 10 44 2/3 27.6
  • 10- 45 1/3 28
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош